Opis reklamy
Na wstępie, nie jestem nauczycielem:), prowadzę korepetycje od czasu do czasu z programowania, czasami pomagam studentom w projektach, zdarza się tworzyć projekty na zaliczenie w C# desktopy WPF. Czasami się zdarza pomoc w Javie, ale to nie mój język, więc to bardziej takie wspólne analizowanie i gdybanie oraz szybkie znajdowanie rozwiązań. Z korepetycji uczę głównie od podstaw programowania, tworzenie aplikacji okienkowych. A w jaki sposób uczę? mówisz jaki masz poziom, zadaję parę pytań o to czego wiesz czego nie wiesz i na tej podstawie wiem czy lecieć od totalnych podstaw typu zmienne, typy, deklaracje, inicjalizacje, instrukcje warunkowe i co z czym się je no i do tego jakieś zadania do zrobienia samemu, a jak ogarnie się podstawy to lecimy z projektami w konsoli, a potem okienkowe, jeśli będzie ochota i chęci na dalszą naukę i praktykę :)