Profil Mariusz (Tajko)

user photo
Mariusz (Tajko)
90/h
Kontakt
O mnie
Moje zajęcia
Kontakt

O mnie

Luzno na chlopski rozum, na poczatek piszesz/mówisz jaki jest poziom tzn czy mialas/es stycznosc z programowaniem czy nie, jesli tak to do jakiego poziomu no i dalej juz wiadomo co i jak. Zazwyczaj lece od podstaw, czyli najpierw instalacja IDE (visualka) omówienie jak tworzyc projekt, krótkie omówienie interfejsu, potem od podstaw, czym sa zmienne, jakiego sa typu jak je tworzyc (deklarowac) no...
Luzno na chlopski rozum, na poczatek piszesz/mówisz jaki jest poziom tzn czy mialas/es stycznosc z programowaniem czy nie, jesli tak to do jakiego poziomu no i dalej juz wiadomo co i jak. Zazwyczaj lece od podstaw, czyli najpierw instalacja IDE (visualka) omówienie jak tworzyc projekt, krótkie omówienie interfejsu, potem od podstaw, czym sa zmienne, jakiego sa typu jak je tworzyc (deklarowac) no i tak leci sie po kolei. Po danym kawalku pytam czy sa jakies pytania, jesli nie ma no to druga strona (losowo) ma sama napisac inny przyklad o którym mówilem i wtedy wychodzi czy jednak sa pytania, czy nie ma pytan i jest zrozumiale. Na koniec zazwyczaj sa jakies zadania do zrobienia i pokazania za tydzien i jesli sa pytania to omawianie. A gdy juz przerobi sie podstawy to lecimy z wiekszymi projektami, które maja w sobie uzyte prawie wszystko z tego co sie przerobilo, czyli np od zmiennych po klasy, metody itd. Wiec róznie róznie to bywa.

Udzielalem korepetycji ludziom w róznym wieku, szkola podstawowa (koncowe klasy), gimnazjum, szkola srednia, jak i studentom i osobom doroslym :). Przy okazji mam dawny kanal na yt z kursami, tam mozna sobie obejrzec i sie nauczyc samemu.
Contactar
Zobacz więcej Zobacz mniej

Moje zajęcia

Daję klasom Online
Jesteś identyfikowany jako
Nie jesteś {0}?
Zgłoś ten profil Dziękuję bardzo za pomoc