Staram sie uczyc w prosty sposób, che uczyc mlodsze osoby bo latwiej jest im wytlumaczyc i moge to traktowac jak uczenie rówiesników w szkole.
Z dzieciakami laczy mnie to ze mówimy w tym samym stylu znam ich slownictwo i latwiej bedzie mi sie z nimi dogadac!!
Staram sie uczyc w prosty sposób, che uczyc mlodsze osoby bo latwiej jest im wytlumaczyc i moge to traktowac jak uczenie rówiesników w szkole.
Z dzieciakami laczy mnie to ze mówimy w tym samym stylu znam ich slownictwo i latwiej bedzie mi sie z nimi dogadac!!