Nie wierze w „nie umiem w jezyk polski” — po prostu zostal Ci zle przekazany.
Piekno jezyka polega nie tylko na odrabianiu ciekawych prac domowych, ale takze na nauce przez slowa, za którymi ida emocje. A od emocji do poezji jest juz naprawde krótka droga. :)
Nauka poprzez pisanie, czytanie, dyskusje, wyrazanie wlasnych odczuc, a takze kontakt z kultura, muzyka i sztuka.
Zacznijmy od poczatku....
Nie wierze w „nie umiem w jezyk polski” — po prostu zostal Ci zle przekazany.
Piekno jezyka polega nie tylko na odrabianiu ciekawych prac domowych, ale takze na nauce przez slowa, za którymi ida emocje. A od emocji do poezji jest juz naprawde krótka droga. :)
Nauka poprzez pisanie, czytanie, dyskusje, wyrazanie wlasnych odczuc, a takze kontakt z kultura, muzyka i sztuka.
Zacznijmy od poczatku.
Zacznijmy od dobrej herbaty i ksiazki do jezyka polskiego.